Доказательная база факта воровства недвижимого гаражного имущества Заднипряным Юрием Анатольевичем (Дело мародёров)

 

Доказательная база факта воровства недвижимого гаражного имущества Заднипряным Юрием Анатольевичем (Дело мародёров)

Осторожно мошенники! - Председатель гаражного кооператива Кристалл-Авто по ул. Автозаводской, 69, Заднипряный Юрий Анатольевич, и его подельник Алиев Логлан Балоглын оглы (Дело мародеров)Доказова база факту крадіжки у Вазача Володимира Георгійовича нерухомого гаражного майна шляхом підробки и приховування документів головою гаражного кооперативу "Кришталь-Авто", Задніпряним Юрієм Анатоловичем у змові з Алієвим Логланом Балоглином огли, а також шахрайських дій вчинених ними по відношенню до члена сім`ї потерпілого на той час пристарілої 87-ми річної Вазач Лідії Миколаївни (Справа мародерів)

 

1. Оригінал поверненого нерозпечатаного листа з повідомленням без розгляду Задніпряним, з переліком необхідних копій документів для вирішення спірного питання щодо гаража, у судовому порядку, у рамках цивільно правових відносин, як доказ неправомірних дій Задніпряного як посадової особи, які кваліфікуються за статтями КК 357 Викрадення, Привласнення документів (карається обмеженням волі на строк до трьох років).

 

2. Копія довідки від 4 червня 2016 року, щодо травми щелепи, яку я дістав від удару кастетом зі сторони Алієва Л.Б. як доказ залякування мене, а також тиску на мене як погрозами фізичної розправи так і образами з нецензурною лайкою і яке ще і вчинялося групою осіб, включаючи як охоронника  гаражного кооперативу так і одного з членів сім`ї Задніпряного, з довершеним злочином за статтєю 126 ч.2. Побої і мордування, вчинене групою осіб з метою залякування (карається строком до п`яти років позбавлення волі), замість цивілізованого вирішення спірного питання по гаражу мирним шляхом переговорів, або у судовому порядку в рамках цивільно-правових відносин. А сама травма щелепи - довершений злочин за статтєю 122 ч.2. Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, вчинене з метою залякування потерпілого (карається строком від трьох до п`яти років позбавлення волі)

 

3. Копія рецепту виписаного лікарем-психіатром Мудрицькою як доказ глибокого депресивного стану потерпілої на то час 88-ми річної Вазач Лідії Миколаївни, після вчиненої образи до неї зі строни Алієва Логлана Балоглина огли, зі слів потерпілою словами: "Пішла вон старая дура". І через цей депресивний стан, напевно усвідомивши себе що стала жертвою шахрая, доведенням себе до самогубства шляхом виснаження через відмову від їжи, що також є підставою інкримінувати дії Алієва Л.Б огли, як злочин за статтєю 120. Доведення особи до самогубства.

 

4. Копія відповіді міліції 2012 року щодо рішенння після опитання потерпілої Вазач Л.М. і Алієва Л.Б. огли, як документ який роз`яснює обставини зі слів правоохоронців Оболонського РУ ГУ МВС обставин шахрайської оборудки з гаражною нерухомістю фактичним власником якої є позивач Вазач В.Г.

 

5. Копія висновку Центральної ЛКК щодо обмеженої дієздатності на той час здіснення злочину 86-ти річної потерпілої Вазач Лідії Миколаївни, як особи яка за станом здоров`я потребує стороннього догляду.

 

6. Копія довідки Оболонського УПСЗН щодо догляду мною з 2011 року за пристарілою 1925 року народження моєю матір`ю Вазач Л.М., у якості опікуна, як за особою з вираженими ознаками хвороби за старістю, а саме, все більш вираженою її недіездатністю, включаючи і все більш виражененим у з`вязку з її похилим віком старчим слабоумством, як підстава кваліфікувати гаражну оборудку як злочин за статтєю 190. Шахрайство, тобто заволодіння чужим майном, шляхом обману чі зловживанням довірою, де потерпіла, у зв`язку з віком, і пов`язаними з цим фізичними та психічними вадами не могла правильно оцінювати зміст свої дій, нібито згідно вищезазначеної відповіді міліції від 2012 року, продавши гараж за шість тисяч гривень (тобто у розмірі трьох - чотирьох своїх старчіх пенсій на той час 86-ти річної потерпілої Вазач Л.М), і таким чином завдавши матеріальних збитків потерпілій стороні у великих розмірах, враховуючи фактичну ринкову вартість гаражної нерухомості, яка на той час перевищувала сто тисяч гривень, що навіть і за відсутністю ознак шахрайства, вчинене групою осіб за статтєю 192 ч.2 строком до трьох років обмеження волі. А доречі саме шахрайство вчинене групою осіб, за статтєю 190 ч.4. карається до 12 років позбавлення волі ще і з конфіскацією. 

 

7. Копія листа написаного власноручно потерпілою Вазач Л.М, яка прямо вказує про недобровільність гаражної обрудки, ще й вказує на факт здісненого злочину Алієвим Л.Б. огли у змові з Задніпряним Ю.А. за статтєю 189 ч.4. Вимагання, що завдало майнової шкоди у великих розмірах групою осіб, з виявленим фактом пошкодження фундамента гаражної споруди, яка зі слів самого Алієва Л.Б. огли як додаткова підстава шантажу потепілих, загрожувала пошкодженню сусідських гаражних споруд через підтоплення, також караеться до 12 років позбавлення волі з конфіскацією.

 

 

РОЗ`ЯСНЕННЯ

 

I. Щодо небажання Ніконова надавати звіт оформлений належним чином відповідно до КПК щодо неправомірних дій Задніпряного Ю.А. як посадової особи.

 

II. Наслідки бездіяльності Оболонського управління поліції міста Києва, щодо низки кримінальних злочинів вчиненних Задніпряним Ю.А. у змові з Алієвим Л.Б. огли, щодо Вазача В.Г. його старенької 88-ми річної матері Вазач Л.М., а також гаражного нерухомого майна.

 

1) постійні погрози фізічної розправи, які супроводжуються образами з нецензурною лайкою, тиск і навіть погрози вбивства зі сторони як Задніпряного Ю.А., невстановлених мною можливих членів його родини, так і Алієва Л.Б. огли, а також охоронників гаражного кооперативу.

 

2) неодноразові бійки спровоковані Алієвим Л.Б. огли, та його невстановленими особами каквказької національності, а такох охороною гаражного кооперативу, з метою залякування потерпілого, Вазача В.Г.

 

а) щодо спроби охоронника гаражного кооперативу на прикінці березня 2014 року, завдати удару лопатою Вазача В.Г., на спроби поцікавитись Вазачам В.Г. щодо наявності факту слідчих дій з приводу підробки і крадіжки документів гаражного кооперативу, які ідентифікують Вазача як власника гаража, яки знаходиться на теріторії гаражного кооперативу.

 

б) щодо бійок 26 - 27 липня 2014 року з метою залякування Вазача В.Г. які вчинялись Алієвим Л.Б. огли, і його товаришем, невстановленою особою кавказької національності, які ставалися навіть у присутності консьєржів дому як свідків.

 

в) неодноразові погрози зі сторони Алієва Л.Б. огли ножем, тобто холодною зброєю, з метою залякування Вазача В.Г. і бійка яка сталася 2 червня із застосуванням Алієвим Л.Б. огли кастету у якості холодної зброї, після якої у Вазача В.Г. з`явилося тілесне ушкодження на щелепі (справка від щелепно-лицевого відділення, як доказ, де Вазач В.Г. звернувся до медичної допомоги). 

- підстави щодо незвернення Вазача В.Г. до дільничого відділення поліції у зв`язку з недовірою до робітників, які просто перевертнями перейминувались з міліціянтів у поліціянтів, незважаючи на компанію люстрації.

 

3. Образи старенької на той час 88-ми річної матері, зі сторони Алієва Л.Б. огли, з її слів "пошла вон, старая дура" на прикінці червня 2013 року, призвели до того, що вона злягла, почала відмовлятися від їжи, а на визови лікарів просила замість належної медичної допомоги смертельної ін`єкції, що призвело до дочасної її смерті від виснаження, і що може кваліфікуфатись за статтєю КК 120 як доведення до самогубства.

 

III. Перелік підстав, які прописані у науково-практичних коментарях щодо притягнення Задніпряного Ю.А. і його подільника Алієва Л.Б. огли до кримінальної відповідальності за статтєю КК 190. Шахрайство, а враховуючи похилий вік старенької на той час 87-ми річної потрепілої, Вазач Л.М. також за статтєю КК 185. Крадіжка.

 

1. Похилий вік старенької на той час 87-ми річної потерпілої Вазач Л.М., яка у зв`язку з віком, і пов`язаних з цим її фізичними і психичними вадами, завдяки яким вона не могла правильно оцінювати зміст свої дій.

 

2. Матеріальні збитки великих розмірах, які понесли потерпілі, яка теж прописана у коментарях до статті КК 190. Шахрайство, як підстава до притягнення до кримінальної відповідальності.

 

3. Оформлена з 2011 року Вазачем В.Г. в Оболонському УПСЗН, державна домога по догляду за пристарілої матері Вазач Л.М. з усіма необхідними пройденими медкомісіями, як ще один доказ обмеженої дієздатності потерпілої Вазач Л.М. що тягне також підстави до притягнення до кримінальної відповідальності Задніпряного Ю.А. і Алієва Л.Б. огли, за статтєю КК 185. Крадіжка. 

 

IV. Щодо розшуку колишнього адвоката Лукасевич Н.Є. яка після припинення діяльності адвокатської контори, яким вона керувала, зникла у невідомому напрямку, прихопивши оригінали документів, які ідентифікують потерпілу сторону як справжніх власників спірної гаражної нерухомості, і перелік яких, ат акож копії яких, у документах які у двох спробах подавались до Оболонського суду для вирішення спірного питання щодо гаража в рамках цивільно-правових відносин.

 

Життя - це бумеранг.

Для держави правоохоронні органи якої

не бажають захищати своїх громадян,

у яких шахраї безкарно віджимають майно,

бумерангом, як бачимо, повертається 

для такої держави, що вона безсила

захищати свою теріторіальну цілісність, 

 коли в неї віджимаються цілі регіони.Обновлен 31 янв 2017. Создан 05 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником