Жалоба на неправомерную отписку Лелюка Р.В. первого зама главы Оболонской РДА г. Киева по делу мародеров Заднипряного Алиева

 

Жалоба на неправомерную отписку Лелюка Р.В. первого зама главы Оболонской РДА г. Киева по делу мародеров Заднипряного Алиева

Дело мародёров Заднипряного Юрия Анатольевича и его подельника Алиева Логлана Балоглына оглы                                                                                   Голові Оболонської  районної

                                                                                   в місті Києві державної адміністрації

                                                                                   Цибульщаку Олександру Леонідовичу

                                                                                   СКАРЖНИК: Вазач Володимир Георгійович

                                                                                   04114, м. Киїів, вул. Автозаводська, 71, кв.21

                                                                                   тел. (044)432-31-22

                                                                                            063-510-33-17

                                                                                            097-638-09-90

 

                                                            СКАРГА

 

       Я, Вазач Володимир Гергійович, повідомляю, що згідно відповіді Вашого першого заступника Лелюка Романа Валерійовича щодо мого звернення від 23.06.2016 р. № В-12944 за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка, про вирішення в судовому порядку конфліктних відносин пов`язаних із розподілом прав на користування нерухомим майном, що склалися між мною та керівником ГБК «Кришталь-Авто» Задніпряним Ю.А. (див. дод.1) не є можливим, оскільки всупереч чинного законодавства, Задніпряний Ю.А. утримує необхідні документи для вирішення спірного питання у судовому порядку в рамках цивільно-правових відносин, шляхом викрадення або заволодіння ними зловживанням службовим становищем керівника цього гаражного кооперативу, що є кримінальним злочином передбаченим статтєю 357 Кримінального кодексу України.

       Доказом того що Задніпряний Ю.А. утримує необхідні документи для унеможливлення належного вирішення спірного питання у судовому порядку, є неодноразові звернення до нього рекомедованим листом з повідомленням про вручення, з проханням надати перелік необхідних для цього документів, і які повертались мені Укрпоштою за закінченням встановленого строку зберігання, тобто без розгляду Задніпряним Ю.А. (див. дод. 2)

 

       Доречі, до моменту заволодіння майном шляхом шахрайських дій Алієвим і Задніпряним наприкінці червня 2012 року, я протягом останніх років особисто сплачував щомісячні гаражні внески на ім`я Вазача Георгія Адольфовича фамілія якого значилася у журналі сплати щомісячних внесків гаражного кооперативу – мого покійного батька який помер ще у грудні 2003 року, і у якому протягом останній років я особисто розписувався. При тому, що моя, на час скоєння злочину, вже 87-ми річна мати Вазач Лідія Миколаївна протягом останніх років у зв`язку з хворобою за старістю все менш була здатною до самообслуговування, переважно була вже лежачою хворою за рідким винятком здатною при покращенні здоров`я виходити на вулицю, у зв`язку з чим ще з 2011 року на неї мною в Управлінні праці і соціального захисту була оформлена державна матеріальна допомога по догляду що підтверджується документом див. дод.3, на підставі висновку Центральної ЛКК, де прописано що Вазач Лідія Миколаївна за станом здоров`я потребує постійного догляду, та нездатна до самообслуговування див. дод.4. Тобто Вазач Лідія Миколаївна мало того, що не значилась у гаражному кооперативі як власник гаража, так ще й цими аферистами, Задніпряним і Алієвим моя пристаріла мати Вазач Лідія Миколаївна біла вибрана як недієздатний член сімї для проведення усієї цієї оборудки по крадіжці гаража, фактичним власником якого був я, і більш того який я у 1994 році побудував своїми руками для власних потреб.

       Також у постанові начальника Оболонського РУ ГУ МВС Ліпандіна від 05.07.2012 р. (див. дод. 5) зафіксовано що нібито моя мати Вазач Л.М. нібито сама запропонувала Алієву купити гараж за 6000 гривень, зі слів самого злочинця, тобто Алієва, який зазвичай як і вский суб`єкт скоївший злочин пішов у данному випадку у відказ щодо низки інкимінованих йому злочинів, проти прямо прописаних підстав у Науково-практичних коментарях к Кримінальному кодексу України, згідно виявлених обставин  зафіксованих у документах, щодо порушення кримінальної справи за статтєю 190 Шахрайство, а саме: Кваліфікованими та особливо кваліфікованими видами злочину є шахрайство вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.190), у великих розмірах або в особливо великіх розмірах, організованою групою (ч.4 ст.190), що заподіяло значної шкоди потерпілому.

     Також у Коментарях к Кримінальному кодексу України прописано, що шахрайство вважається закінченим з моменту переходу чужого майна у володіння винного або з моменту отримання ним права розпоряджатися таким майном, тобто з моменту коли я втратив вільний доступ до своєї гаражної нерухомості внаслідок злочинних дій гаражного кооперативу у змові з Алієвим Л.Б. огли.

       І також злочин скоєний керівництвом гаражного кооперативу у змові з Алієвим Л.Б. огли у Коментарях к Кримінальному кодексу України прописаний як найбільш поширений з випадків застосування шахрайства, а саме вчинення різних угод щодо рухомого і нерухомого майна (купівля-продаж, оренда). Тобто затягування цієї справи щодо притягнення злочинців Алієва і Задніпряного до кримінальної відповідальності коється у небажанні, поки що з достовірно невідомих причин, місцевих правоохоронних органів, а також місцевого органу самоврядування, якому безпосередньо впідпорядковується цей гаражний кооператив, давати цієї справі ход, і виявлення достовірних причин і оприлюднення щодо цього небажання лише справа часу. 

      Крім того у статті 190. Шахрайство також прописано якщо потерпіла особа через вік, фізичні чи психічні вади не могла правильно оцінювати і розуміти зміст, характер і значення своїх дій або керуватись ними, передачу нею майна чи права на нього не можна вважати добровільною, тобто проти наданих усно показань злочинця Алієва, Науково-практичні коментарі прямо прописують підстави також і щодо порушення кримінальної справи за статтєю 185 Крадіжка, яка в данному випадку будучи вчиненою у особливо великіх розмірах організованою групою з залучнням керівництва гаражного кооперативу карається позбавленням волі від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

      Більш того, при належному ставленні правоохоронних органів ще мають місце підстави щодо порушення кримінальної справи за статтєю 189 Вимагання, тим більше що у тій же постанові начальника Оболонського РУ ГУ МВС Ліпандіна від 05.07.2012 р. також зафіксовано, що протиправна оборудка щодо моєї приватної гаражної власності, мала початок ще з 2010 року шляхом тиску на пристарілого члена моєї родини - на той час 85-ти річну мою матір Вазач Лідію Миколаївну. І крім свідчень навіть і саміх наших дільничих інспекторів мають місце також і матеріальні докази щодо недобровільності оборудки (див. дод.7) 

       Тим більше що особисто я, як фактичний власник цієї приватної гаражної власності, і досі не маю ніяких документальних підтверджень що взагалі мала місце оборудка купівлі продажу. Тобто відчуження гаражного майна керівництвом кооперативу "Кришталь-авто" було скоєне шляхом викрадення та підроблення документів, що є складом посадового злочину за статтями 357, 358 КК України, підтверджуючим доказом чого є також ухилення від спілкування керівником кооперативу Задніпряним, які поєднувались ще й спробами залякування мене через погрози фізичної розправи, які виливались у реальні неодноразові напади на мене в тому числі і застосуванням холодної зброї тобто ножа, як зі сторони невідомих мені осіб, так і зі сторони самого подільника Задніпряного по скоєному злочину Алієва Л.Б. огли, що підтверджується довідкою про тілесні ушкодження після одного з таких нападів з застосуванням Алієвим Л.Б. огли у якості холодної зброї зв`язки ключів використаних у якості кастету (див. дод.7).

      Тобто, рекомендації Лелюка щодо вирішення гаражної справи у рамках цивільно-правових відносин, це те ж саме що якщо вашу дружину або вашу дитину згвалтують якись покидьки накшталт Задніпряного та Алієва, і Ви теж замість того щоб цих злочинців запроторити за грати, будете вирішувати інцидент у рамках цивільно-правових відносин через, скажимо, стягуванням з них аліментів у судовому порядку?! І поки що вважаю що ця відписка Лелюка була за недостатком сумління з приводу чого відповідне подання надійде поки що до Вашого мєра Віталія Кличка особисто, з приводу того, що впідпорякованих йому посадових осіб на місцях доводиться мордою пхати у чинне законодавство і з побажанням тримати на таких посадах більш соціально відповідальних людей. Але якщо з Ваших подальших відповідей виявиться злісне покривання злочинців безпосередньо впідпорядкованих Вашому органу місцевого самоврядування, то подальші скарги на Вашу бездіяльність будуть надходити вже до органів відповідальних безпосередньо за безпеку державним засадам, зважаючи на те що автокооператив "Кришталь-Авто" і його нинішний керівник Задніпряний Ю.А. зачаться і досі у списках автокооперативів по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів на сайті Оболонської РДА да Ви є керівником (див. скриншот. дод.9). Воно Вам це треба маратись об якогось покидька перетворившого автокооператив у банду, яка краде особисте майно?! Тим більше що він є помічником депутата Верховної ради Константиновського, який у минулому згідно інформації з Вікіпедії і інших джерел, був вором у законі з кримінальним прізвиськом Карамаз. При тому, що для мене особисто справа честі показово покарати вора спійманого за руку, також у перспективі і з залученням доступних мені каналів до засобів масової інформації, після того як спочатку мій батько Вазач Георгій Адольфович помер від інсульту коли вори у громадському транспорті витягнули з його кишені його банківські заощадження, і потім коли моя мати Вазач Лідія Миколаївна фактично наклала на себе руки, померши від виснаження через відмову від їжі, як усвідомила що стала жертвою шахрайства, особливо після того як один з фігурантів злочину Алієв Л.Б. огли послав мою матір, наприкінці червня 2013 року, з її слів, словами "Пошла вон старая дура".  

 

                                                Честь маю, Вазач Володимир.Обновлен 09 мая 2017. Создан 31 янв 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником