Відповідь Цибульщаку О.Л. голові Оболонський РДА в м.Киеві на відписку його першого заступника Лелюка Р.В.

 

Відповідь Цибульщаку О.Л. голові Оболонський РДА в м.Киеві на відписку його першого заступника Лелюка Р.В.

Щодо справи мародерів Задніпряного Ю.А. і його подільників (відправлено 13 жовтня 2017 року). Коротко до СБУ, ВВБ МВС Украіни, Антикорупційного комітету, лідерам депутатських фракцій ВР на прикладі скарги на Лелюка                                                                                                       Голові Оболонської в місті Києві

                                                                                                       державної адміністрації

                                                                                                       Цибульщаку Олександру Леонідовичу

                                                                                                       від Вазача Володимира Георгійовича

                                                                                                       вул. Автозаводська, 71, кв. 21,

                                                                                                       м. Київ, 04114,

                                                                                                       тел. (044)432-31-22, 063-510-33-17

 

 

         Я, Вазач Володимир Георгійович, повідомляю що віповідь Вашого першого заступника Лелюка Романа Валерійовича від 01.07.2016 р. № 104-В-12944-2956, щодо мого звернення від 23.06.2016 р. № В-12944 яке було розглянуто за дорученням Київського міського голови Віталія Кличка, щодо конфліктних відносин, пов`язаних із розподілом прав на користування нерухомим гаражним майном, що склались між мною та керівником ГБК «Кришталь-Авто» Задніпряним Ю.А. і які нібито повинні вирішуватись у судовому порядку в рамках цивільно-правових відносин, не є можливим, оскільки документи які ідентифікують мене як власника цієї нерухомості, Задніпряним викрадені, гаражне нерухоме майно без законних на то підстав переписано на Алієва Л.Б. огли який раніше орендував цей гараж, що є кримінальним злочином за статтєю 357 Кримінального кодексу України, і за яке передбачено покарання до трьох років обмеження волі.

 

       Доказом що Задніпряний привласнив, викрав, заволодів шляхом шахрайства та зловживання службовим становищем документи необхідні для можливості цивілізованого вирішення  спірного питання у суді, є довідка від Укрпошти про повернення рекомендованого листа за закінченням встановленого сроку зберігання (див. дод. 1) з переліком необхідних вищезазначених документів.

 

     Більш того, при усіляких спробах особистого звернення до Задніпряного за необхідними документами, той не тільки ухилявся від спілкування, а ще й систематично погрожував фізичною розправою з метою залякування, що 22 травня 2017 року вилилось у груповий напад на мене Задніпряним разом з охоронником гаражного кооперативу озброєного залізним предметом (монтировкою) у якості холодної зброї, від якої я зазнав травми (див. дод. 2), що стало підставою звернутись до правоохоронних органів про порушення кримінальної справи за статтями 125 ч.2, 126 ч.2 ККУ за які у сукупності перебачено покарання до п`яти років позбавлення волі.

 

     Тобто, Задніпряний не тільки вор, а ще й бандит. До того ж він ще й помічник депутата Константиновського В.Л. – кримінального авторитета згідно інформації з Вікіпедії і інших джерел, з кримінальним прізвиськом "Карамаз", і який входив до бандитського угрупування кримінального авторитета Олега "Аліка Магадана" Асланова, і який проник у Верховну раду шляхом піар-акції про нібито направлені ним гроши на потреби АТО з проданого Роллс-Ройса. І мабуть не личить державному владному органу де Ви є керівником, щоб фамілія цього покидька, вора і бандита, значилася у списках на інтернет-порталі Оболонської РДА, навіть і якщо це списки керівників автокооперативів по будівництву та єксплуатації індивідуальних гаражів, що дає підстави звертатись з відповідними поданнями не тільки до вищестоящого керівництва нашим містом, а і у органи відповідальні за безпеку державним засадам, оскільки за фактом має місце впідпорядкована вам кримінальна структура по віджиму особистого нерухомого майна громадян які знаходяться у уразливому стані. 

 

        Доречі також нагадаю, що Задніпряному як одному з фігурантів низки кримінальних злочинів, в данній названій вже як "Справа мародерів", злочинної групи нечистих на руку осіб, падких на особисте нерухоме майно громадян, які знаходяться у уразливому стані, зважаючи на похий вік одної з потерпілих сторін Вазач Лідії Миколаївни, 1925 року народження і пов`язаною з похилим її віком хворобою за старістю (див. дод.3, 4), крім статті 190. Шахрайство, також світить стаття 185 Кримінального кодексу України, враховуючи на той час її 87-ми річний вік, і на що у Коментарях к Кримінальному кодексу прямо прописано: "Заволодіння чужим майном шляхом обману чі зловживанням довірою, де потерпіла у зв`язку з вікомі і пов`язанима з цим психічними та фізичними вадами, не могла правильно оцінювати зміст своїх дій", і за які у сукупності чинним законодавством передбачено покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією, враховуючи розміри матеріального збитку потерпілої сторони, яким є нерухоме майно.

 

ДОДАТКИ:

  1. Копія довідки про повернення рекомендованого листа                                        - 1 прим.

     2.  Копія висновку спеціаліста у галузі судово-медичної єкспертизи                          - 1 прим.

 

     3.  Копія довідки про отримання допомоги по догляду                                               - 1 прим.

 

     4.  Копія висновку Центральної ЛКК                                                                           - 1 прим.

 

 

                                                                                                          Вазач В.Г.                                                                   Обновлен 11 дек 2017. Создан 02 ноя 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником